14

Народна Дипломатія і Дії.

На запрошення Директора Калуської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів N10 - ліцей» місті Калуші-п.Тетьяни Федорів, голова Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" - Мелех Ігор Богданович, в рамках розвитку Центрів Народної Дипломатії в місті Калуші, 31 травня 2018 року, відвідав Фестиваль європейських країн «Європа – наш спільний дім».

Читати далі
08

ВІТАННЯ З ДНЕМ ВЕСНИ 8 БЕРЕЗНЯ.

Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" вітають всіх жінок з днем весни 8 березня.

Читати далі
08

Народна дипломатія в дії.

ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", а саме Департамент Народної Дипломатії розширяє свої ідеї та програми у сусідню з нами Івано-Франківську область. Голова Правління Мелех Ігор Богданович запропонував відкрити на базі Калуської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради - Центр Народної Дипломатії.

Читати далі
09

Офіційна інформація.

Офіційна інформація голови Правління ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"- Мелеха Ігора Богдановича.

Читати далі
12

Міжнародний, мистецький проект "Сучасні художники графіки в Україні". Сучасна графіка художників Польщі в Україні" стартує в місті Самборі.

Міжнародна мистецька виставка сучасної графіки малих форм друку - LEOPOLIS -стане важливим естетичним містком між різними культурними традиціями та матиме продовження і в 2017 році. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної Україниу Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові - подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. На виставці малих форм графіки були широко представлені графічні твори видатних художників з України, та з країн Євросоюзу, Східної Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Цей виставковий проект який є і унікальним, і логічним для Львова та всієї України набуває широкого розголосу за межами нашої держави. Для більшого ознайомлення з сучасною креативною графікою мешканців віддалених куточків України цей проект набуде широкомаштабного значення.

Читати далі
05

2017 рік Мистецтва, Надії та Енергії.

Минув 2016 рік. Рік надій та розвитку. Громадськість України та світова спільнота не опустила рук з вірою, любов’ю крокує в майбутнє. Колектив, провідні спеціалісти, правління громадської організації « Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» також з великою надією дивимося в рік прийдешній. На 2017 рік пропонуємо на підтримку і розвиток громадськості два напрямки,якими організація займатиметься.

Читати далі
25Гру

Художня виставка «Жіночі історії».

Сьогодні 25 грудня в святковий день Різдва Христвого в славному княжому місті Самборі в Мистецькому музеї Леся Курбаса відкрилася персональна виставка художниці Олександри Личак.Презентувала художницю громадська організація"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" в особі голови Правління - Мелех Ігорем Богдановичем та Олегом Єрошенком членом Центру-ЮНЕСКО. Виставка мала цікаву назву і тему "Жіночі історії". Відкрила виставку директор Музею пані Люба Тепла яка цікаво розказала про художницю і самі картини.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ