19Жов

Концерт чеського струнного квартету "Квартет Долежала" ("Doležalovo kvarteto")

На запрошення Чеського Генерального Консульства у Львові в рамках одного із заходів, які відбуваються з нагоди 100-річчя утворення незалежної Чехословацької Республіки,18 жовтня 2018 році, Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм ЮНЕСКО у Львівській області" відвідало концерт чеського струнного квартету "Квартет Долежала" ("Doležalovo kvarteto"), який відбувся у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких.

Читати далі
19Жов

ФОТОВИСТАВКА / НАД ПРОСТОРОМ І ЧАСОМ /

Запрошуємо Вас на урочисте відкриття персональної виставки українського фотографа Йосипа Марухняка / м. Львів /.

Читати далі
05Жов

З Днем учителя!!!

Шановні та Добрі Вчителі Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", щиро вітає Вас із професійним святом!!!! Дякуємо за непосильну працю на користь наших дітей задля майбутнього України та бажаємо міцного здоров’я, невичерпних

Читати далі
02Жов

Відбулося офіційне відкриття проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Сьогодні ,28 вересня, Чеська Республіка відзначає День чеської державності та День Святого Вацлава. В такий святковий День організаційний комітет по проведенню Вікторини "100 років створення Чехословаччини" запросив Представників Консулятів Чеської та Словацької республік, представників державних органів влади, партнерські організації для офіційної презентації проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Читати далі
27

Організаційний комітет по проведенню Вікторини "100 років створення Чехословаччини" повідомляє.

На сьогоднішній день членами оргкомітету була проведена робота щодо інформування органів освіти усіх 6 областей Львівського Консульського округу про старт Вікторини з 1жовтня 2018. Інформацію отримали всі Управління освіти та науки в Облдержадміністраціях та і в районих та міських відділах освіти. Завтра,

Читати далі
27

Робоча нарада в рамках проекту 100 років створення Чехословаччини. Вікторина.

31липня 2018року, на запрошення пана Павела Пешека-Генерального Консула Чеської Республіки у Львові,відвідав Консульство ЧР у Львові, щодо консультації та обговорення проведення міжнародного проекту в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини.

Читати далі
27

Міжнародний проект співпраця в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини.

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» разом з офіційними партнерами Генеральним Консульством Чеської Республіки у Львові та Генеральним Консульством Словацької Республіки в Ужгороді в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини оголошує про старт Вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ