05Гру

Відбулася доповідь про трагічне минуле Самбора ХХ століття (масові розстріли і захоронення на території старого єврейського кладовища)

Минулої неділі, 2 грудня 2018 р., у Самборі, у залі засідань районної ради - Громадська Організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» провела перший із серії запланованих заходів щодо увічнення жертв нацизму і більшовизму, розстріляних і захоронених на території колишнього міського єврейського кладовища.

Читати далі
30Лис

Організаційний комітет по проведенню Вікторини "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави" повідомляє.

Сьогодні 23.11.2018 на адресу комітету надійшло 38 робіт, проходить офіційна обробка даних заноситься в базу даних учасників.Комітетом Жюрі при головуванні Павела Пешека Генерального Консула Чеської Республіки у місті Львові,було перечитано всі роботи, відібрані 10 кращих,які пройдуть експертизу істориками

Читати далі
18Лис

День відкритих дверей в Львівському Ісламському культурному центрі Мухаммада Асада.

На запрошення мусульманської громади Львова, а саме членами Львівського Ісламського культурного центру названого на честь видатного мусульманського діяча світової величини Мухаммада Асада,прийняв участь в святі "День відкритих дверей".

Читати далі
16Лис

Спогади про Олега Васюкова.(частина перша)

Створено на замовлення та у співпраці ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Читати далі
16Лис

Спогади про Олега Васюкова.

Сюжет був створений на замовлення і спільної діяльності ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Читати далі
06Лис

Організаційний комітет по проведенню Вікторини "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави" повідомляє.

На сьогодні 05.11.2018 на адресу комітету надійшло 37 робіт, проходить офіційна обробка даних заноситься в базу даних учасників. Нагадуємо,що роботи в проекті Вікторина "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави" мали надходити включно з датою поштового штемпеля відправлення 01 листопада

Читати далі
02Лис

ЗВЕРНЕННЯ щодо ситуації довкола території старого єврейського кладовища у Самборі та намірів облаштувати там меморіал жертв різних віровизнань та національностей.

Останнім часом ситуація довкола території старого єврейського кладовища у Самборі та намірів облаштувати там меморіал жертв різних віровизнань та національностей набула загрозливих форм словесного протистояння, про що свідчить ряд публікацій у друкованих на електронних ЗМІ.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ