18

І МЕТА, І ДОРОГА… Графічні рефлексії до книги Богдана Тихолоза «Психодрама Івана Франка» Виставка робіт Віктора Мельника

Перший персональний виставковий проект у багаторічній творчості художника Віктора Мельника офіційно відкрився 22 грудня 2017 року в Домі Франка у місті Львові.

Читати далі
10

5 травня у день святкування 355-річчя прекрасного, європейського міста Івано-Франківська відбулося вперше відкриття міжнародної мистецької виставки графіки «ОСМИСЛЕННЯ» (International Exhibition of Graphic Art «AWARENESS»),

Виставковий проект: Міжнародна мистецька виставка графіки «ОСМИСЛЕННЯ» (International Exhibition of Graphic Art «AWARENESS»), який започаткували Міжнародне мистецьке об’єднання «Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS та «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області на сьогодні є унікальним явищем в мистецькому просторі України.

Читати далі
05

Незабаром у Франківську відбудеться міжнародна мистецька виставка графіки за участю 27 країн світу. International Exhibition of Graphics Art “AWARENESS”

5 травня 2017 року о 17 годині у місті Івано-Франківськ відкриється міжнародна мистецька виставка графіки “ОСМИСЛЕННЯ” Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Міжнародне мистецьке об’єднання «Art Media Holding – Civitas LEOPOLIS» за підтримки партнерів та співорганізаторів проекту: мерії міста Івано-Франківськ, та Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Центр сучасного мистецтва матиме змогу репрезентувати гостям та мешканцям міста високий рівень сучасної креативної графіки світу.

Читати далі
19

Виставка графіки художників Польші в Україні -Exhibition of Graphics Art of Poland in Ukraine

У середу 15 лютого 2017 року у княжому місті Самборі в історико - етнографічному музеї « БОЙКІВЩИНА» відкрився міжнародний, мистецький проект «Художники Польщі в Україні» Це продовження довготривалого і цікавого проекту, який ГО « Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області (Департамент культури, національностей і релігій – член Правління з питань мистецтва Роман Білявський ) та співорганізатора виставки і самого проекту мистецьке об’єднання «Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS». Міжнародна мистецька виставка сучасної графіки малих форм друку - LEOPOLIS - стало важливим естетичним містком між різними культурними традиціями та матиме продовження і в 2017 році. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної України у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові - подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. На виставці малих форм графіки були широко представлені графічні твори видатних художників з України, та з країн Євросоюзу, Східної Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Цей виставковий проект який є і унікальним, і логічним для Львова та всієї України набуває широкого розголосу за межами нашої держави.

Читати далі
12

Міжнародний, мистецький проект "Сучасні художники графіки в Україні". Сучасна графіка художників Польщі в Україні" стартує в місті Самборі.

Міжнародна мистецька виставка сучасної графіки малих форм друку - LEOPOLIS -стане важливим естетичним містком між різними культурними традиціями та матиме продовження і в 2017 році. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної Україниу Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові - подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. На виставці малих форм графіки були широко представлені графічні твори видатних художників з України, та з країн Євросоюзу, Східної Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Цей виставковий проект який є і унікальним, і логічним для Львова та всієї України набуває широкого розголосу за межами нашої держави. Для більшого ознайомлення з сучасною креативною графікою мешканців віддалених куточків України цей проект набуде широкомаштабного значення.

Читати далі
05

2017 рік Мистецтва, Надії та Енергії.

Минув 2016 рік. Рік надій та розвитку. Громадськість України та світова спільнота не опустила рук з вірою, любов’ю крокує в майбутнє. Колектив, провідні спеціалісти, правління громадської організації « Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» також з великою надією дивимося в рік прийдешній. На 2017 рік пропонуємо на підтримку і розвиток громадськості два напрямки,якими організація займатиметься.

Читати далі
20Лис

Офіційна інформація.

Шановні члени організації, партнери,прихильники. Шановні члени Правління Громадської організації " Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області". Незабаром закінчиться 2016 рік, рік надхнення, рік невтомної праці людей, яким ми довіряємо та симпатизуємо. Рік роботи колективу. Рік двох базових і багатьох цікавих проектів,які Ми з Вами разом собі запланували і чи позитивно чи негативно їх провели. Отож, шановні члени Правління, організації, партнери, симпатики, друзі Я запрошую Вас усіх спільно провести Розширене Засідання Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" та отримати і оприлюднити ЗВІТИ про діяльність організації за 2016 рік, прийняти рішення про роботу і концепцію організації та нових проектів на 2017. Дату і місце повідомимо, планується або кінець листопада,або початок грудня. Дякую. До зустрічі . З повагою до Вас- голова Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" - Мелех Ігор Богданович

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ