19Жов

ФОТОВИСТАВКА / НАД ПРОСТОРОМ І ЧАСОМ /

Запрошуємо Вас на урочисте відкриття персональної виставки українського фотографа Йосипа Марухняка / м. Львів /.

Читати далі
05Жов

З Днем учителя!!!

Шановні та Добрі Вчителі Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", щиро вітає Вас із професійним святом!!!! Дякуємо за непосильну працю на користь наших дітей задля майбутнього України та бажаємо міцного здоров’я, невичерпних

Читати далі
02Жов

Відбулося офіційне відкриття проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Сьогодні ,28 вересня, Чеська Республіка відзначає День чеської державності та День Святого Вацлава. В такий святковий День організаційний комітет по проведенню Вікторини "100 років створення Чехословаччини" запросив Представників Консулятів Чеської та Словацької республік, представників державних органів влади, партнерські організації для офіційної презентації проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Читати далі
27

Робоча нарада в рамках проекту 100 років створення Чехословаччини. Вікторина.

31липня 2018року, на запрошення пана Павела Пешека-Генерального Консула Чеської Республіки у Львові,відвідав Консульство ЧР у Львові, щодо консультації та обговорення проведення міжнародного проекту в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини.

Читати далі
27

Міжнародний проект співпраця в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини.

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» разом з офіційними партнерами Генеральним Консульством Чеської Республіки у Львові та Генеральним Консульством Словацької Республіки в Ужгороді в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини оголошує про старт Вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.

Читати далі
14

Народна Дипломатія і Дії.

На запрошення Директора Калуської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів N10 - ліцей» місті Калуші-п.Тетьяни Федорів, голова Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" - Мелех Ігор Богданович, в рамках розвитку Центрів Народної Дипломатії в місті Калуші, 31 травня 2018 року, відвідав Фестиваль європейських країн «Європа – наш спільний дім».

Читати далі
08

ВІТАННЯ З ДНЕМ ВЕСНИ 8 БЕРЕЗНЯ.

Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" вітають всіх жінок з днем весни 8 березня.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ