100 років створення Чехословаччини. Вікторина.

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» разом з офіційними партнерами Генеральним Консульством Чеської Республіки у Львові та Генеральним Консульством Словацької Республіки в Ужгороді в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини оголошує про старт Вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.

Коротка інформація про Вікторину.

Вікторина проводиться в межах Львівського консульського округу ще у шести областях України, зокрема: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській та Чернівецькій .

Вікторина стартує «01» жовтня 2018 р. та триває до «01» листопада 2018 р.
У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях Західної України.
Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховуються їх повнота, наявність власного міркування, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету.
Відповіді оформлюються у вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською, чеською,словацькою або російською мовами. Не припускається просте передрукування текстів з Інтернету. В рефератах бажано розповісти про себе, відзначити чому саме учасник вирішив написати реферат. Важливо вказати джерела інформації, якими користувався учасник.
Реферати слід подати оргкомітету у строк до «01» листопада 2018 р. На конверті з рефератом повинен бут штамп відправки з датою не пізніше «01» листопада 2018р.
До реферату повинен бути вкладений лист, де чітко вказані: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, повна назва місця навчання, повна адреса, поштовий індекс, контактні телефони, e-mail (якщо є).
Переможців буде об’явлено в пресі та на WEB-сайтах організаторів.
Організатори заходу нагороджують переможців спеціальними сертифікатами та цінними подарунками.

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ