Робоча нарада в рамках проекту 100 років створення Чехословаччини. Вікторина.

31липня 2018року, на запрошення пана Павела Пешека-Генерального Консула Чеської Республіки у Львові,відвідав Консульство ЧР у Львові, щодо консультації та обговорення проведення міжнародного проекту в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини.

Громадська організація «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» разом з офіційними партнерами Генеральним Консульством Чеської Республіки у Львові та Генеральним Консульством Словацької Республіки в Ужгороді в рамках святкування 100-ччя створення Чехословаччини плануємо провести Вікторину (конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини.
Вікторина проводитиметься в межах Львівського консульського округу ще у шести областях України, зокрема: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській та Чернівецькій . Вікторина стартуватиме «01» жовтня 2018 р. та триватиме до «01» листопада 2018 р.
У вікторині братиме участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях Західної України.
Формуємо склад жюрі, а також запрошуємо зацікавлених осіб та громадських організацій та інституцій до спільного проведення цікавого проекту. Запрошуємо також до співпраці Чеські та Словацькі фірми та наукові заклади до підтримки даного проекту і дальнішої співпраці в рамках розвитку народної дипломатії в Україні та закордоном.
Зацікавленим прошу звертатися письмово на електронну пошту : imelekh@yahoo.it або по телефону : 0680703611.Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ