Міжнародний, мистецький проект "Сучасні художники графіки в Україні". Сучасна графіка художників Польщі в Україні" стартує в місті Самборі.

Міжнародна мистецька виставка сучасної графіки малих форм друку - LEOPOLIS -стане важливим естетичним містком між різними культурними традиціями та матиме продовження і в 2017 році. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної Україниу Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові - подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. На виставці малих форм графіки були широко представлені графічні твори видатних художників з України, та з країн Євросоюзу, Східної Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Цей виставковий проект який є і унікальним, і логічним для Львова та всієї України набуває широкого розголосу за межами нашої держави. Для більшого ознайомлення з сучасною креативною графікою мешканців віддалених куточків України цей проект набуде широкомаштабного значення.

Організатори проекту: Мистецьке об’єднання Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS - та «ГО Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» за підтримки Львівської державної адміністрації, Спілки дизайнерів України, запросили до співпраці в 2017 році директора Історико етнографічного музею «БОЙКІВЩИНА» у Самборі п. Роксоляну Данчин. Ми вдячні їй за багаторічну співпрацю та величезний внесок у розвиток культури українських традицій, розвиток та підтримку сучасних видів мистецтва ( ткацтва, живопису, скульптури, графіки та ін... )
В лютому 2017 року п. Роксоляна на своїх виставкових площах в історико - етнографічному музеї « БОЙКІВЩИНА» у Самборі матиме змогу за репрезентувати початок колосального міжнародного проекту , що розпочнеться з сучасної креативної графіки відомих польських художників. Ми матимемо змогу побачити різні техніки, сучасні формально-образні ідеї, поглиблення суб’єктивованих образно-пластичних шукань через оригінальне застосування класичних або авторських технік та різних мистецьких шкіл Польщі. Ми привернемо прискіпливу увагу більшості художників до нового якісного офорту, акватинти, деревориту, лінориту при вирішенні гостросучасних образно-метафоричних композицій, цікавість до трафаретного друку, а також до різних варіацій комбінованої (мішаної) техніки, зближеність різних національних шкіл графіки.
Зацікавлені погляди, багато розмов та контроверсійні відгуки – найкраща запорука майбутнього успіху даної події. Але найголовніше, що ця виставка приблизить відвідувачів до високого мистецтва графіки, сприятиме як популяризації України на світовій мистецькій арені, так і цього виду мистецтва в нашій державі. Любов до мистецтва та бажання його популяризувати – ось головна мета, яка змушує організаторів даного проекту йти далі вперед і вже думати про реалізацію наступних мистецьких заходів.
Офіційний партнер міжнародного заходу – Міжнародна Академія народної дипломатії при Університеті «Львівський Ставропігіон» спрямувала цей важливий проект в ряд проектів дипломатичного напрямку і наголошує важливість цього проекту як співпрацю європейських та світових народів - митці, художники, співаки, музиканти, дипломати за ради миру у всьому світі.
До прийняття участі в проекті будуть запрошені представники країн - дипломати, етнічні групи,які населяють територію України , митці яких будуть експонуватися в проекті.
Роксоляна Данчин, директор Історико етнографічного музею БОЙКІВЩИНА у Самборі.
Ігор Мелех, Голова правління - ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області».
Роман Білявський,
«International Exhibition of Mini Prints of Graphics Art LEOPOLIS»
Видавець, директор Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS -, член національної спілки дизайнерів України, член Правління з питань мистецтва «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області».

Відкриття мистецького проекту пройде 15 лютого 2017 в приміщенні музею "Бойківщина" о 14.00. Запрошуємо шанувальників мистецтва.Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ