Офіційна інформація.

Офіційна інформація голови Правління ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"- Мелеха Ігора Богдановича.

Як нам стало відомо,що на адресу обласних та міських рад України, обласних та міських адміністрацій України розповсюджено інформацію, про те, що 14-15 березня 2018 року, планується проведення Міжнародного Форуму із медичного туризму у м. Тернополі, організатором якого ніби -то виступає ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області",за підписом першого заступника голови правління Кревського Олександра Олександровича.
ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів  ЮНЕСКО у Львівській області" виступав організатором та співорганізатором різноманітних заходів мистецького, туристичного,культурологічного спрямування, в тому числі популяризації туризму в різних регіонах України.
Проте повідомляємо, що ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" не має ніякого відношення до організації та проведення 14-15 березня 2018 року Міжнародного Форуму із медичного туризму у м. Тернополі. Це є приватна інціатива п.Кревського О.О., який рішенням правління від 18.02.2018 року звільнений з посади та звільнений з членів організації у звязку із порушенням статутної діяльності.
Повідомляємо, що відповідно до даних, розміщених на офіційному сайті Міністерства юстиції України - Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,керівником, уповноваженим представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, який має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори від імені юридичної особи, є Мелех Ігор Богданович.
Міжнародний Форум із медичного туризму, проведення якого заплановане на 14-15 березня у місті Тернополі, вилучено із плану заходів ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області".Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ