27

Офіційна інформація Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Громадська організація "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" вважає своїм обов`язком проінформувати громадський простір України про реалізацію унікального міжнародного проекту у м. Самбір, а це створення екуменічного меморіального комплексу ( парк ) "ПАМ`ЯТАЙ".

Читати далі
28

Фотовиставка "Самбір.Історія одного злочину"

Шановне панство. Завтра 29 червня, о 16 год. у Львові, в Музеї історії релігії, відбудеться демонстрація фотомателіалу, а також буде виголошено доповідь на тему "Самбір. Історія одного злочину".  Правління ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Читати далі
28

Вони загинули за Україну

В Галичині є місця, на яких захоронено, але й досі належно не вшановано жертви тоталітарних режимів періоду перед, під час і після Другої світової війни. Є таке місце і в Самборі.

Читати далі
31Гру

Новорічне Привітання Голови Правління- Мелеха Ігора Богдановича

Шановні партнери і друзі. Від імені Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" прийміть найщиріші Вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам світла, достатку, позитивних емоцій, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри, мудрих рішень,здійснення задумів,наснаги та невичерпної енергії. Нехай Новий Рік стане успішним та багатим на позитивні події, нові спільні звершення і грандіозні ідеї та проекти. Бажаємо здоровя, миру,успіхів і благополуччя. Нехай Наша спільна праця заколоситься щедрою нивою успіху. З НОВИМ РОКОМ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!

Читати далі
22Гру

Вітання з Днем Української Дипломатії!

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Департамент Народної дипломатії Вітають працівників дипломатичної служби України з професійним святом! У такий святковий день, треба згадати і привітати і Дипломатів Народної дипломатії, які своїми діями та проектами гідно представляють Україну як і на внутрішній так і зовнішній арені громадянського розвитку. Робота дипломата - це важкий труд. Адже гідно представляти Україну на міжнародній арені, поглиблювати міжнародне співробітництво, а також достойно діяти в стресових ситуаціях - потребує значних зусиль! Тож, щиро бажаємо Вам здоров`я, натхнення, сил, щастя та успіхів у зміцненні міжнародного авторитету нашої країни.

Читати далі
18Гру

Вітання з нагоди дня Св. Миколая.

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області, Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації Вітаємо усіх з прийдешнім днем Святого Миколая Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці І принесе у вашу хатку добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, і принесе Вам всім здоров'я!

Читати далі
18Гру

Сьогодні відзначаємо Міжнародний день Арабської мови.

Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації, Вітаємо друзів та партнерів носіїв Арабської мови та культури зі святом Міжнародного дня Арабської мови.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ