31Гру

Новорічне Привітання Голови Правління- Мелеха Ігора Богдановича

Шановні партнери і друзі. Від імені Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" прийміть найщиріші Вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам світла, достатку, позитивних емоцій, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри, мудрих рішень,здійснення задумів,наснаги та невичерпної енергії. Нехай Новий Рік стане успішним та багатим на позитивні події, нові спільні звершення і грандіозні ідеї та проекти. Бажаємо здоровя, миру,успіхів і благополуччя. Нехай Наша спільна праця заколоситься щедрою нивою успіху. З НОВИМ РОКОМ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!

Читати далі
22Гру

Вітання з Днем Української Дипломатії!

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Департамент Народної дипломатії Вітають працівників дипломатичної служби України з професійним святом! У такий святковий день, треба згадати і привітати і Дипломатів Народної дипломатії, які своїми діями та проектами гідно представляють Україну як і на внутрішній так і зовнішній арені громадянського розвитку. Робота дипломата - це важкий труд. Адже гідно представляти Україну на міжнародній арені, поглиблювати міжнародне співробітництво, а також достойно діяти в стресових ситуаціях - потребує значних зусиль! Тож, щиро бажаємо Вам здоров`я, натхнення, сил, щастя та успіхів у зміцненні міжнародного авторитету нашої країни.

Читати далі
18Гру

Вітання з нагоди дня Св. Миколая.

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області, Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації Вітаємо усіх з прийдешнім днем Святого Миколая Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці І принесе у вашу хатку добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, і принесе Вам всім здоров'я!

Читати далі
12Гру

ПРОГРАМА офіційного заходу з нагородження учасників Вікторини"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави".

Приїзд учасників до Львова. 10.00 - зустріч учасників біля Оперного Театру . 10.00-12.00 - екскурсія по Львову. 12.00-13.00 - вільний час. 13.30-14.40 - Захід нагородження учасників вікторини у Львівському музей історії релігії.

Читати далі
02Жов

Відбулося офіційне відкриття проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Сьогодні ,28 вересня, Чеська Республіка відзначає День чеської державності та День Святого Вацлава. В такий святковий День організаційний комітет по проведенню Вікторини "100 років створення Чехословаччини" запросив Представників Консулятів Чеської та Словацької республік, представників державних органів влади, партнерські організації для офіційної презентації проекту :"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави.Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини."

Читати далі
12

Міжнародний, мистецький проект "Сучасні художники графіки в Україні". Сучасна графіка художників Польщі в Україні" стартує в місті Самборі.

Міжнародна мистецька виставка сучасної графіки малих форм друку - LEOPOLIS -стане важливим естетичним містком між різними культурними традиціями та матиме продовження і в 2017 році. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної Україниу Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові - подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. На виставці малих форм графіки були широко представлені графічні твори видатних художників з України, та з країн Євросоюзу, Східної Європи, Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Цей виставковий проект який є і унікальним, і логічним для Львова та всієї України набуває широкого розголосу за межами нашої держави. Для більшого ознайомлення з сучасною креативною графікою мешканців віддалених куточків України цей проект набуде широкомаштабного значення.

Читати далі
05

2017 рік Мистецтва, Надії та Енергії.

Минув 2016 рік. Рік надій та розвитку. Громадськість України та світова спільнота не опустила рук з вірою, любов’ю крокує в майбутнє. Колектив, провідні спеціалісти, правління громадської організації « Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» також з великою надією дивимося в рік прийдешній. На 2017 рік пропонуємо на підтримку і розвиток громадськості два напрямки,якими організація займатиметься.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ