27

Офіційна інформація Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Громадська організація "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" вважає своїм обов`язком проінформувати громадський простір України про реалізацію унікального міжнародного проекту у м. Самбір, а це створення екуменічного меморіального комплексу ( парк ) "ПАМ`ЯТАЙ".

Читати далі
28

Фотовиставка "Самбір.Історія одного злочину"

Шановне панство. Завтра 29 червня, о 16 год. у Львові, в Музеї історії релігії, відбудеться демонстрація фотомателіалу, а також буде виголошено доповідь на тему "Самбір. Історія одного злочину".  Правління ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області"

Читати далі
28

Вони загинули за Україну

В Галичині є місця, на яких захоронено, але й досі належно не вшановано жертви тоталітарних режимів періоду перед, під час і після Другої світової війни. Є таке місце і в Самборі.

Читати далі
31Гру

Новорічне Привітання Голови Правління- Мелеха Ігора Богдановича

Шановні партнери і друзі. Від імені Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" прийміть найщиріші Вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам світла, достатку, позитивних емоцій, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри, мудрих рішень,здійснення задумів,наснаги та невичерпної енергії. Нехай Новий Рік стане успішним та багатим на позитивні події, нові спільні звершення і грандіозні ідеї та проекти. Бажаємо здоровя, миру,успіхів і благополуччя. Нехай Наша спільна праця заколоситься щедрою нивою успіху. З НОВИМ РОКОМ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!

Читати далі
22Гру

Вітання з Днем Української Дипломатії!

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Департамент Народної дипломатії Вітають працівників дипломатичної служби України з професійним святом! У такий святковий день, треба згадати і привітати і Дипломатів Народної дипломатії, які своїми діями та проектами гідно представляють Україну як і на внутрішній так і зовнішній арені громадянського розвитку. Робота дипломата - це важкий труд. Адже гідно представляти Україну на міжнародній арені, поглиблювати міжнародне співробітництво, а також достойно діяти в стресових ситуаціях - потребує значних зусиль! Тож, щиро бажаємо Вам здоров`я, натхнення, сил, щастя та успіхів у зміцненні міжнародного авторитету нашої країни.

Читати далі
18Гру

Вітання з нагоди дня Св. Миколая.

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області, Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації Вітаємо усіх з прийдешнім днем Святого Миколая Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці І принесе у вашу хатку добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, і принесе Вам всім здоров'я!

Читати далі
16Лис

Запрошуємо Вас відвідати Львівську область і відчути її незабутню атмосферу.

З гордістю представляємо Вам туристичний ролик про Львівщину, підготований Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва. Львівська область є регіоном з чарівною природою, унікальним культурним духом та прекрасними людьми. Натхнений віковими традиціями край є сучасним та найпопулярнішим туристичним центром України!

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ