31Гру

Новорічне Привітання Голови Правління- Мелеха Ігора Богдановича

Шановні партнери і друзі. Від імені Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області" прийміть найщиріші Вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Бажаємо Вам світла, достатку, позитивних емоцій, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри, мудрих рішень,здійснення задумів,наснаги та невичерпної енергії. Нехай Новий Рік стане успішним та багатим на позитивні події, нові спільні звершення і грандіозні ідеї та проекти. Бажаємо здоровя, миру,успіхів і благополуччя. Нехай Наша спільна праця заколоситься щедрою нивою успіху. З НОВИМ РОКОМ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!

Читати далі
22Гру

Вітання з Днем Української Дипломатії!

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Департамент Народної дипломатії Вітають працівників дипломатичної служби України з професійним святом! У такий святковий день, треба згадати і привітати і Дипломатів Народної дипломатії, які своїми діями та проектами гідно представляють Україну як і на внутрішній так і зовнішній арені громадянського розвитку. Робота дипломата - це важкий труд. Адже гідно представляти Україну на міжнародній арені, поглиблювати міжнародне співробітництво, а також достойно діяти в стресових ситуаціях - потребує значних зусиль! Тож, щиро бажаємо Вам здоров`я, натхнення, сил, щастя та успіхів у зміцненні міжнародного авторитету нашої країни.

Читати далі
18Гру

Вітання з нагоди дня Св. Миколая.

Правління Громадської організації "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області, Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації Вітаємо усіх з прийдешнім днем Святого Миколая Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці І принесе у вашу хатку добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов'ю, і принесе Вам всім здоров'я!

Читати далі
18Гру

Сьогодні відзначаємо Міжнародний день Арабської мови.

Правління ГО"Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", Департамент Народної Дипломатії та всі члени організації, Вітаємо друзів та партнерів носіїв Арабської мови та культури зі святом Міжнародного дня Арабської мови.

Читати далі
17Гру

Захід - закриття першого етапу проекту "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави. Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини" .

Чеська Республіка у 2018 році святкує сто років свого існування. Частиною святкування ювілею була презентована перша частина проекту "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави. Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини" . Вікторина за ініціативи Громадської організації «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» та Генеральними Консульствами Чехії у Львові та Генерального Консульства Словацької Республіки в Ужгороді, місією яких є пропагування республіки за кордоном, насамперед, презентація української,чеської та словацької історії, культури та науки. 15 грудня у Львівському Музеї Історії Релігії у княжому місті Лева - Львові відбулася фінальна частина і нагородження учасників Вікторини "100 років створення Чехословаччини" , запрошені представники консульств Чеської та Словацької республік, представники державних органів влади, партнерські організації. Вікторина перша її частина мала за мету зацікавити українську молодь, учнів, студентів до співпраці з чеським та словацьким народами, глибше почерпнути факти з історії, культури, географії, економіки Чехословаччини, і гідно за презентувати історію,культуру, географію, економіку України в другому етапі проекту в школах , Інститутах, Університетах Чехії та Словаччини у наступному 2019 році.

Читати далі
12Гру

ПРОГРАМА офіційного заходу з нагородження учасників Вікторини"Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави".

Приїзд учасників до Львова. 10.00 - зустріч учасників біля Оперного Театру . 10.00-12.00 - екскурсія по Львову. 12.00-13.00 - вільний час. 13.30-14.40 - Захід нагородження учасників вікторини у Львівському музей історії релігії.

Читати далі
12Гру

Захід - закриття першого етапу проекту "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави. Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини" .

Чеська Республіка у 2018 році святкує сто років свого існування. Частиною святкування ювілею була презентована перша частина проекту "Чехословаччина. Історія 100 річчя заснування держави. Вікторина(конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Чехословаччини" . Вікторина за ініціативи Громадської організації «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» та Генеральними Консульствами Чехії у Львові та Генерального Консульства Словацької Республіки в Ужгороді, місією яких є пропагування республіки за кордоном, насамперед, презентація української,чеської та словацької історії, культури та науки.

Читати далі

Ваші дані залишаться конфіденційними

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ